Bezpłatne ogłoszenia

Serwis komputerowy 2021-02-14
80 zł
Podlaskie, Suwałki
Telefon: 503483000

Naprawiamy, modernizujemy, odnawiamy, sprzątamy, czyścimy komputery.
Naszym celem jest doprowadzenie do pełnej funkcjonalności komputera i sprzętu, aby pracował na 100% wydajności – czasem udaje się więcej.

Firmowe komputery kupione w sklepach nie są optymalizowane pod kątem wydajności, sprzedaje się komputery złożone, zainstalowany Windows i sterowniki. Ot tak, powtykane podzespoły, zainstalowany Windows i sterowniki z oryginalnej płyty. To stanowczo za mało. Oprogramowanie również trzeba dostosować do osprzętu.

Każdy komputer należy wyczyścić wewnątrz przynajmniej raz w roku.
Świadczymy również takie usługi, które zapewniają ciągłość pracy komputera.
Równocześnie robimy ekspertyzę, doradzamy co można wymienić, dodać, aby komputer pracował jeszcze szybciej.

___Akcja SZYBKI KOMPUTER___

W akcji SZYBKI KOMPUTER oferujemy przeniesienie Twojego systemu operacyjnego z dysku HDD na dysk SSD. Gwarantujemy przynajmniej DZIESIĘCIOKROTNE przyśpieszenie operacji, które wykonujesz. Ładowanie systemu liczysz w sekundach nie w minutach. Jeżeli w Twoim komputerze jest możliwość instalacji dysku NVMe – oferujemy również taką usługę.

Przyśpieszenie jest takie...

Standardowy dysk HDD : 80MB/s

DYSK SSD : nawet 550MB/s

DYSK NVMe : nawet 3500MB/s

czyli tylko 40x szybciej…

DOJAZD I EKSPERTYZA DLA NASZYCH STAŁYCH KLIENTÓW GRATIS
Kontakt email: info@elastic.pl
tel.[+48] 509 434 275 | [+48] 503 483 000
Wyświetleń: 279 Dodał(a): elasticPL

Darmowe ogłoszenia : Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Szczecin, Toruń, Koszalin, Bydgoszcz, Zakopane, Opole, Zielona Góra, Jelenia Góra, Konin, Łódź, Olsztyn, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Słupsk, Ostróda, Gorzów, Lubiń, Lublin, Częstochowa, Bytom, Ruda Śląska, Bielsko Biała, Radom, Rzeszów, Sanok, Przemyśl, Katowice, Gdańsk, Białystok, Augustów, Sejny, Puńsk, Olecko, Suwałki, Zbuczyn

oferuje.pl - Darmowe ogłoszenia : Agroturystyka, Dla dzieci, Dom i ogród, Edukacja, Elektronika, Fachowcy, Firmy i usługi, Hobby, Motoryzacja, Nieruchomości, Oddam za darmo, Odzież i obuwie, Praca, Rolnictwo, Ślub i wesele, Sport


50GB za darmo na MEGA.NZ